Slingshot

Slingshot 2.0

Slingshot – alternatywa dla Snapchata

Dzięki aplikacji Slingshot możesz dzielić się zdjęciami i filmami wideo ze swoimi przyjaciółmi, mając pewność, że po wyświetleniu treść wiadomość ulegnie samozniszczeniu (znamy to już ze Snapchata). Aplikacja sprzyja zachowaniu prywatności i oparta jest na systemie wzajemnego dzielenia się treścią.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość dzielenia się zdjęciami i filmami wideo
  • Treść ulega samozniszczeniu
  • Świetna w użyciu aplikacja
  • Możliwość dodania do zdjęć podpisów i odręcznych rysunków

Wady

  • Niezbyt innowacyjna
  • Obowiązkowe wzajemne dzielenie się treścią

Dobry
7

Dzięki aplikacji Slingshot możesz dzielić się zdjęciami i filmami wideo ze swoimi przyjaciółmi, mając pewność, że po wyświetleniu treść wiadomość ulegnie samozniszczeniu (znamy to już ze Snapchata). Aplikacja sprzyja zachowaniu prywatności i oparta jest na systemie wzajemnego dzielenia się treścią.

Dziel się ważnymi momentami... przez kilka sekund


Aby skorzystać z aplikacji, należy założyć konto i zarejestrować numer telefonu. Następnie można zacząć pstrykać fotki (również selfies) lub kręcić krótkie filmy wideo i wysyłać je do przyjaciół, którzy również korzystają z aplikacji. Kontakty można zaimportować przez książkę telefoniczną lub Facebooka.

Podobnie jak ma to miejsce ze Snapchat wysłana przez ciebie wiadomość ulegnie samozniszczeniu po obejrzeniu i nie będzie można jej już odzyskać. Ale uwaga – osobliwością Slingshot jest to, że odbiorca musi w zamian wysłać zdjęcie do nadawcy, aby móc obejrzeć otrzymaną od niego fotkę.

Przed wysłaniem zdjęcia oraz selfies mogą zostać nieco urozmaicone np. podpisem lub odręcznym rysunkiem. Ponadto w Slingshot możesz wybrać opcję, aby zrobione przez ciebie zdjęcia trafiały do twojej galerii.

Nadaje się dla wszystkich


Slingshot celuje w prostotę: posiada ledwie kilka, ale za to klarownych opcji i użytkowy interfejs. Potrzebujesz ledwie paru chwil, aby zrobić zdjęcie i podzielić się nim z przyjaciółmi lub by dodać do niego zabawne elementy.

Wzajemne dzielenie się nie przekonuje

Slingshot stanowi realną alternatywę dla Snapchat. Aplikacja funkcjonuje bardzo dobrze, jest intuicyjna i umożliwia zniszczenie przesłanej wiadomości.

Jednakże ten osobliwy mechanizm użytkowania może nie trafić w powszechny gust. W skrócie wygląda to tak, że odbiorca twojej wiadomości, musi także wysłać coś do ciebie. Slingshot wyewoluował z filozofii Snapchata, bazuje jednak na obowiązkowym wzajemnym dzieleniu się treścią.

Rozwiązanie to jednak wiąże się z pewnym problemem. Daje ono możliwość otrzymania od odbiorcy zupełnie przypadkowych zdjęć tylko po to, aby mógł on dostać się w Slingshot do nadesłanej przez ciebie treści.

Jeszcze bardziej reaktywna na zdjęcia, wideo lub tekst Użycie zakładki My People wyświetli ci wszystkich w jednym miejscu Łatwiejsze odnajdywanie znajomych z Facebooka i książki telefonicznej

Zmiany

  • Jeszcze bardziej reaktywna na zdjęcia, wideo lub tekst Użycie zakładki My People wyświetli ci wszystkich w jednym miejscu Łatwiejsze odnajdywanie znajomych z Facebooka i książki telefonicznej

Opinie użytkowników o Slingshot